borisjanicek71@gmail.com
Про насКонтакти
Все о Словакии

1. Навчальні програми (надалі «НП»):

Університет ветеринарної медицини та фармації в Кошице відкриває наступні акредитовані програми навчання:

Ступінь – Бакалавр (3 роки – денна форма, 4 роки – заочна форма)

– Кінологія (К-ДФ)

– Кінологиія (К-ЗФ)

– Безпека кормів і харчових продуктів (БКХП-ДФ)

– Безпека кормів і харчових продуктів (БКхП-ЗФ)

– Відносини людини і тварини, і їх використання в собачій терапії та іпотерапії (ВЛТ-ДФ)

– Відносини людини і тварини, і їх використання в собачій терапії та іпотерапії (ВЛТ-ЗФ)

2. Форма навчання:

– Деннаформа

– Заочна форма

3. Терміни подачі заявок:

– для всіх форм навчання і всіх навчальних програм: до 31 березня 2021

4. Умови вступу:

Умовою Затвердження кандидатів на навчання в UVLF в Кошице є закінчену середню освіту або повну загальну середню професійну освіту. Порядок кандидатів визначаються точками, призначених длярезультатов шкільних випускних іспитів і балів за активну участь в олімпіадах і SOC з профільних предметів (біологія, хімія), організації праці, професійно близьких до обраної професії

5. Додаток до заяви:

– Біограія

– Підтвердження оплати гонорару

– Заявник безпосередньо з середньої школи підтверджує реєстрацію середньої школи (без запису міток в середній школі сертифікатів і документації)

– Копія свідоцтва про закінчення середньої школи

– Диплом або свідоцтво активної участі в системі середньої освіти з профільних предметів (біологія, хімія)

– Доказ роботи організацій професійно закрити обрану програму навчання

– Роздрукувати і підписати електронну заявку (якщо заявка подається в електронному вигляді)


ПРОЦЕДУРА ПРИЙОМУ ТА ІНШІ УМОВИ ДЛЯ ДОПУСКУ ДО ВИВЧЕННЯ


Приймальна комісія оцінює відсоток заявника і перевіряє його навички і передумови для навчання в більш широкому контексті, на основі наступних критеріїв:

Порядок визначається в середньою кількістю балів, призначені для випускних іспитів і балів за активну участь в олімпіадах високих шкіл і SOC предметів профілю (біологія, хімія) і організація праці, професійно закрити обрану програму навчання.

Оцінка результатів Олімпіади та суб’єкти SOC профілю (біологія, хімія) або інша суттєва конкуренція в галузі, де звіти заявника (копія диплома повинні бути відправлені разом з додатком, з кількома дипломами, очки нараховуються тільки один раз): 5 балів

Оцінка роботи в організаціях закрити обрану програму навчання (письмове підтвердження повинно бути відправлено разом з додатком): 5 балів

Оцінка випускних іспитів:

1,00 – 35 балів

1,01-1,25 – 30 балів

1,26-1,50 – 25 балів

1,51-1,75 – 20 балів

1,75-2,00 – 15 балів


Підготовчий КУРС ПО ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ


Для абітурієнтів в університеті ветеринарної медицини та фармації в Кошице для програм загального ветеринарної медицини, харчової гігієни та фармацевтики UVLF в Кошице був заснований в 1949 році і до цих пір єдиний вищий навчальний заклад для вивчення ветеринарії і фармацефтики.

Ветеринарна медицина і фармація серед так. регульовані професії, вивчення яких відповідає вимогам директив Європейського Союзу. UVLF в Кошице відповідає необхідним стандартам ЄС, а також відповідним положенням Директиви ЄС 2013/55 / ​​ЄС та диплом, що видається університетом приймаються в ЄС. Кандидати допускаються тільки після успішного завершення вступних випробувань. Вони мають ще кілька місяців, щоб старшокласники доучили те, що під час попереднього навчання пропустили. Університет ветеринарної медицини та фармації в Кошице організовує підготовчі курси для майбутніх студентів в області хімії і біології. Курс орієнтований на успішну здачу вступних іспитів з хімії та біології. Саме під керівництвом досвідчених викладачів з кафедри хімії, біохімії і біофізики і кафедри біології та генетики людини університету ветеринарної медицини та фармації в Кошице. Гарант курсу є проректором з навчальної діяльності. Курс 64 годин (32 години хімія і 32 години біологія) розпочинається 11 березня 2020.

Перша зустріч відбудеться 11-го березня 2020 року 7.30 годин. в лекційному залі. 35, (Павільйон 35 Павільйон хімічних наук) в областіUVLF в Кошице Komenského 73-й.

Розклад курсів: 18.03; 25.03; 01.04; 08. 04; 22.04; 29.04 и 06.05.2020

Навчання буде проходити щосуботи з 8.00 – 16.00, обідня перерва 11:45 -12:15

Оплата за одного студента – 170 €

Бесплатное образование в Словакии - 2021
Онлайн-презентация - технические университеты и специальности.

Приглашаем Вас присоединиться к онлайн-презентации 05.12.20 по образованию в Словакии, в 12:00 по Киевскому времени!