Зростання та розвиток IT індустрії в останні кілька років торкнулися і змінили умови на ринку праці по всьому світу.

Словаччина не залишається осторонь і також активно розширює і сприяє розвитку сегмента IT та програмування. Багато світових компаній мають свої офіси і представництва в Словаччині, пропонуючи вакансії з гідними умовами та оплатою праці. Компаніям потрібні фахівці рівнів Junior, Middle та Senior.

Розташування в центральній частині Європи, високий рівень життя, громадської безпеки та екології – все це є додатковими факторами, які допомагають IT-фахівцям обрати Словаччину як країну для переїзду з подальшим працевлаштуванням та побудови успішної кар’єри.

З кожним кандидатом проводиться 2 етапи співбесіди.

На першому етапі проводиться первинна консультація, Вам розкажуть про проект, компанію, дізнаються про Ваші досвід роботи та побажання.

Другий етап – це технічне інтерв’ю, де Вам потрібно буде продемонструвати Ваші технічні навички і знання. Будьте готові підтвердити свої скіли на технічному інтерв’ю або тестуванні.

Умови з працевлаштування – вимоги до кандидата, необхідні знання та навички, досвід роботи – різняться в залежності від конкретної вакансії і тому обговорюються при індивідуальному спілкуванні і завжди вказані при описі вакансії.

Для всіх кандидатів загальною обов’язковою умовою є знання англійської мови не нижче Intermediate / Upper-Intermediate, а краще Advanced.

Для своїх співробітників більшість компаній пропонують багато бонусів і корпоративних благ, наприклад:

  • гнучкі умови роботи (можливість роботи в офісі і віддалено)
  • кар’єрне та професійне зростання
  • оплачувані відпустки і понаднормові
  • можливість проходження стажувань і робота на проектах за кордоном
  • проходження тренінгів і курсів за рахунок компанії
  • знижки до закладів харчування, відпочинку, фітнес-центрів і т.д.

Словаччина – це країна, яка дасть Вам все необхідне для побудови успішної кар’єри в сфері IT!