Fakulta výtvarných umení    Вступна кампанія Академії Мистецтв

м. Банська Бистриця

 

Учбова програма: «Живопис»
Ступінь: Бакалавр

Основною умовою для допуску до вивчення ступеня бакалавра є закінчена повна загальна середня освіта або повна загальна середня професійна освіту. У разі, якщо вступні іспити проходять до здачі випускних іспитів заявника, то кандидат приймається на навчання умовно. Остаточний прийом кандидата вимагає результатів випускних іспитів.

Доказ завершення повної середньої освіти (Свідоцтво про закінчення середньої школи) кандидат повинен подати протягом 10 днів після закінчення випускних іспитів, але не пізніше дати реєстрації.

Обов’язкові іспити для вступу на навчальну програму «Живопис», це процедура, спрямована на визначення рівня знань, таланту, мислення, здібностей і навичок кандидата з точки зору спеціальних вимог.

Вступний іспит складається з двох частин, практичної і теоретичної, і здійснюється в разі потреби і в залежності від кількості учасників в два тури. Дата проведення першої та другої серії уточнюються до чинного графіком вступних іспитів або в залежності від кількості кандидатів.

[divider scroll_text=””]

А. Практична частина

brush-pencil-2561. Тест сприйняття / малюнок
Коротко: малюнок голови з живою моделі у натуральну величину (1:1).
Оцінюється: ропорцій і анатомічної будови голови, вміння переписувати реальні просторові і світлові відносини в області зображення, культура вираження, композиції.

Вступна кампанія Академії Мистецтв, Банська Бистриця2. Тест сприйняття/ малювання з натури
Коротко: малювання навколишнього середовища
Оцінюється: здатність забарвлювати транс крипт реального простору і світла в областях зображення, рівень художньої експресії, особистий колір, композиція. (Максимум 20 б. / 3ч.)

Вступна кампанія Академії Мистецтв, Банська Бистриця3. Тест на креативність / ХУДОЖНИК, ЦВЕТ, СОСТАВ
Завдання: Створити вільну композицію живопису – свого часу, щоб відреагувати на дану тему – Додаткові теми, визначені Комісією до вступних іспитів.
Оцінюється творчість та оригінальність теми та виконання її змісту, рівень виконання в належній техніці живопису, композиції, почуття кольору.(Макс. 20 б. / 3 ч.)

Вступна кампанія Академії Мистецтв, Банська Бистриця4. Оцінка домашніх завдань
Коротко: Презентація домашніх завдань, заданих і власних робіт (в цілому 30 штук)

[column col=”1/2″]А) малюнок голови з натури – 5 штук/ мінімальний формат А2
Б) малюнок об`экта з натури – 5 штук/ мінімальний формат А2
В) малюнки предметів та детелей інтер`єру – 5 штук/ мінімальний формат А2
Г) малюнок єкстер`єру – 5 штук/ мінімальний формат А2
Д) вільні кольорові композиції – мін 10 штук/ будь-який формат
(Макс. 20 б. / 3 ч.)[/column]

[divider scroll_text=””]

Б. Теоретична частина

Вступна кампанія Академії Мистецтв, Банська Бистриця1. Тест на знання
Перевірка загальнокультурних знань і знання історії мистецтв.
Оцінюється: Орієнтація і базові знання в галузі історії мистецтва, історії культури і сучасного мистецтва. (Макс. 20 б. / 1 ч.)

Вступна кампанія Академії Мистецтв, Банська Бистриця2. Інтерв’ю
Особисте інтерв’ю в поєднанні з оглядом домашніх завдань кандидата.
Оцінюється:здатність реагувати на питання комісії стосуються ініціатив в домашніх роботах, загальна зрілість знань кандидата, навички орієнтації і кругозору по відношенню до області, обраної в якості навчальної програми. (9 б / 4 год / 5-10 хвилин на кандидата).

[divider scroll_text=””] 275

Загальна максимальна кількість балів, отриманих за талант іспит 120 балів: (Практична частина – 80 балів / B Теоретична частина -. 40 балів).

Для того, щоб пройти вступні іспити необхідно набрати мінімум 78 балів (Практична частина – 65% / 52 балів / B Теоретична частина – 65% / 26 балів).

Дізнатись вартість