Безкоштовна

Освіта в Словаччині

Безкоштовна консультація

  Чому варто навчатися в Словаччині?

  Навчайся безкоштовно

  Вступай без іспитів і ЗНО

  Отримай диплом визнаний у всьому СВІТІ

  Великий вибір університетів

  Легкий процес нострифікації

  Працюй і подорожуй по студентському ВНЖ

  Безкоштовна освіта
  в Словаччині

  Вступайте без іспитів та Зно

  ВНЗ по містам
  Словаччини
  СЕРЕДНЯ освіта
  в словаччині
  Працевлаштування
  в Словаччині
  Мовні курси

  Про нас

  Ми – словацьке агентство, з офісами в Словаччині в м.Кошице і в Україні м.Київ.
  Ми допомагаємо студентам вступити до навчального закладу Словаччини на бажану програму навчання і оформити всі документи!
  Ми організуємо вашу вступну кампанію так, щоб студент мав найвищі шанси для вступу і міг вчитися за обраною спеціальністю.
  Також для того щоб студент міг успішно навчатися, ми співпрацюємо зі словацькою мовною школою, що дає можливість завчасно пройти курси з вивчення словацької мови і бути готовим до навчального року!

  Більше 7 років на ринку

  Більше 700 студентів

  100% гарантія вступу

  Вибирайте будь-який університет Словаччини,
  а ми допоможемо Вам в нього вступити!

  Вивчення Словацької мови

  Досвід показує нам, що не складно вступити, а складно втриматися і закінчити освіту. Тому ми пропонуємо вам програми мовних курсів, розроблені спеціально для майбутніх студентів.

  Elementor #17125

  Відгуки наших студентів

  Процес вступу, переїзд в іншу країну, умови життя і навчання в Словаччині – про все це Ви дізнаєтесь з відео-відгуку нашого студента Романа, який вже навчається в Технічному університеті в Кошице. Він розповість про свій досвід вступу та навчання в Словаччині, можливості для студентів і подальші плани.

  Більше відгуків на каналі

  FAQ

  Так, можуть! Україна в 2008 році приєдналася до країн Вишеградської групи з наміром інтеграції в Європейський Союз. Приємним бонусом від приєднання України до цієї групи стала можливість брати участь в різних програмах і грантах. Одним з таких переваг є співпраця в сфері вищої освіти. Українські громадяни можуть безперешкодно надходити і безкоштовно навчатися у вузах країн Вишеградської групи, членом якої є Словаччина. Підставою для цього є також Закон про вищу освіту Словацької Республіки, який дозволяє студентам, які володіють словацькою мовою, навчатися в державних вузах країни БЕЗКОШТОВНО.

  Керівництво факультетів самостійно вирішує, чи будуть проводитися вступні іспити на окремі спеціальності. На даний момент для більшості спеціальностей іспити здавати не потрібно в зв’язку з маленьким конкурсом. Винятки можуть бути зроблені для найбільш престижних спеціальностей: лікаря, стоматолога, спеціальностей, пов’язаних з комп’ютерними технологіями, а також психології та юриспруденції.

  На даний момент більшість факультетів не вимагає підтвердження володіння словацькою мовою під час вступу, будь то сертифікат або складання іспиту. Але підготовка за мовою необхідна перед початком навчання, так як з найперших занять Ви будете вчитися на словацькій мові. І то, наскільки якісною буде Ваша підготовка по словацькій мові перед навчальним роком, настільки легше Вам буде влитися в навчальний процес і виконувати все необхідне


  Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/slovak00/slovakagency.com.ua/www/wp-content/plugins/jet-popup/includes/conditions/singular-page-child.php on line 80

  Якщо ви вже визначилися, що хочете навчатися в Словаччині, пропонуємо вже зараз зробити перший крок і отримати знижку.

  Розпочинаємо набір абітурієнтів на оформлення для вступу в університети в 2022р.

  Акційна пропозиція “Early Bird” діє з 01.06 – 01.09.2021р та надає знижку в розмірі 200 євро на пакет послуг та мовні курси!”

  ЗАМОВЛЯЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

   ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР
   Освіта в Словаччині: все про вступ та навчання в 2022 році
   Встигніть зареєструватися до 22.02.22

   АКЦІЯ

   курс словацької мови
   для медичних співробітників

   Встигніть зареєструватися до 8.06.22
   Кількість місць ОБМЕЖЕНА!

   ЦІНА ЗНИЖЕНА

   АКЦИЯ

   ДЛЯ СТУДЕНТОВ

   Три бесплатных урока Словацкого языка по 60 мин

   Скорее регистрируйтесь до 28.02.22
   Количество мест ОГРАНИЧЕНО!
   ЗАНЯТИЯ УЖЕ С 1.03.2022