лого

Факультет матеріалів, металургії та переробки (колишій металургійний факультет) – унікальна навчальна установа  для всієї Словаччині, яка спеціалізується на проблематиці виробництва і обробки металевих та неметалевих матеріалів. Випускники факультету мають можливості працевлаштування за такими професіями як технолог, технічний менеджер у різних виробничих і торгових підприємствах, проектних бюро і науково-дослідних організаціях.

У 2015 році факультет відзначив своє 63-річчя разом з двома іншими факультетами Вищої технічної школи в Кошице, заснованої урядовим наказом у липні 1952 року . Таким чином, вдалося відродити вищу освіту в металургійній галузі після 33-річної перерви, коли в 1919 році припинила своє 157-річне існування Гірська академія в місті Банська Штявниця. Цей факультет є єдиним металургійним факультетом у Словаччині, і в рейтингу технічних факультетів країни займає на 4 місце.

Навчальні програми:

БАКАЛАВР (I СТУПІНЬ)

– Металургія
– Матеріали
– Переробка і утилізація відходів

ІНЖЕНЕР (II СТУПІНЬ)

– Металургія
– Матеріалознавство
– Переробка і утилізація відходів

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної загальної середньої професійної освіти.

Вступ без вступних іспитів.
 

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 30.06.2022, вартість – 20 євро

Магістр – заявки приймаються до 30.06.2022, вартість – 20 євро

Про університет на нашому Youtube каналі

Інтерв’ю-відгук студентів

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету