UPJÅ 

Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошице

факультет Юридичний

Навчальні рограми:

Бакалавр (3-4 роки)
– Право (словацькою мовою)
– Право (словацькою, французькою та англійською)
Магістратура (2 роки)
– Право (словацькою)

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

Вступ без вступних іспитів:
1. На спеціальність “Право словацькою мовою” за умови середнього бала в словацькому еквіваленті 1,5 та нижче (9-12 за 12-бальною системою).
2. На спеціальність “Право словацькою, французькою та англійською” за умови середнього бала в словацькому еквіваленті 1,5 та нижче (9-12 за 12-бальною системою) та надання сертифікатів на знання іноземних мов: англійська мова мінімальний рівень В2 сертифікат TOEFL iBT: min. 72, IELTS: min. 6, Cambridge First Certificate: min. 173, Certificate of Advanced English: min. 180; французька мова мінімальний рівень В1 сертифікат DELF B1, TCF B1 (можливі також інші міжнародні сертифікати).

Іспити:
– письмовий тест (100 питань), який включає перевірку знань з історії, основ права, загальнополітичного та суспільного огляду та основ логічного мислення.
– на спеціальність “Право словацькою, французькою та англійською” окрім письмового тесту проводиться іспит на знання англійської та французької мови.

Дата іспитів: 09.06.2022

 

Терміни подачі заявок*

Бакалавр – заявки приймаються до 31.03.2022, вартість – 30 євро

Магістр – заявки приймаються до 31.03.2020, вартість – 30 євро

*Після подачі електронної заяви, абітурієнт зобов’язаний передати паперову версію електронної заявки з датою і підписом (надруковану з системи AiS2 або університетського порталу) з відповідними підтвердженнями.

Про університет на нашому Youtube каналі

Інтерв’ю-відгук студентів

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету