АВІАЦІЙНИЙ ФАКУЛЬТЕТ  - Технічний університет

Факультет аеронавтики Технічного Університету в Кошице був заснований у 2005 році. Незважаючи на недовгий термін існування, він має багатий досвід підготовки пілотів і авіаційних фахівців не тільки для цивільної авіації, але й для військової. Факультет є правонаступником Військової льотної академії генерала Мілана Растіслава Штефаника в Кошице, яка була відома не тільки в Європі, а й  у всьому світі як навчальний заклад, що протягом більше 30 років забезпечував здобуття вищої освіти пілотам і авіаційним технікам.

Основним завданням факультету аеронавтики є сприяння в досягненні завдань Технічного університету  в галузі авіаційної техніки, авіації і космонавтики. Найбільш важливою частиною місії є надання, організація і забезпечення вищої освіти і підвищення кваліфікації, а також реалізація творчих наукових досліджень у галузі авіаційного машинобудування, авіаційної електротехніки, конструювання, ремонту і експлуатації авіатехніки, управління і безпеки повітряного транспорту і пов’язаної з цим проблематикою.

Факультет аеронавтики отримав Свідоцтво Авіаційного транспортного управління Словаччини щодо професійної придатності для надання теоретичної підготовки пілотів і персоналу за напрямом «Організація з підготовки технічного персоналу відповідно до частини 147», яке дозволяє готувати технічний персонал відповідно до вимог авіаційного законодавства Європейського союзу, що значно збільшує можливості працевлаштування випускників факультету за кордоном.

Навчальні програми:

Бакалавр (І ступінь)

– Професійний пілот
– Співробітник авіадиспетчерської служби
– Охорона безпеки на повітряному транспорті
– Експлуатація та будівництво літаків
– Авіаційні системи
– Управління на повітряному транспорті

Інженер (ІІ ступінь)

– Управління повітряним рухом
– Безпека та охорона безпеки на повітряному транспорті
– Експлуатація та будівництво літаків
– Авіонічні системи

Докторантура (ІІІ ступінь)

– Управління повітряним рухом
– Авіаційні та космічні системи

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної загальної середньої професійної освіти.

Вступ без іспитів та ЗНО*

*Необхідно володіти словацькою мовою мінімально на рівні А2 та підтвердити цей рівень здачею іспиту: письмовий тест та усна частина.

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 27.05.2022, вартість – 20 євро

Магістр – заявки приймаються до 27.05.2022, вартість – 20 євро

Докторантура – заявки приймаються до 13.06.2022, вартість – 30 євро

Про університет на нашому Youtube каналі

Інтерв’ю-відгук студентів

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету