На сьогоднішній день питання фізіотерапії, реабілітації та пов’язана з цим проблематика є надзвичайно привабливою темою, яка на UCM у Трнаві перетворена на цікаві навчальні програми та навчальні пропозиції, які здійснюються не лише в рамках акредитованих університетських програм, що закінчуються ступенем бакалавра або магістра, а й шляхом спеціалізованих досліджень в Інституті фізіотерапії, балотерапії та медичної реабілітації, яка впродовж кількох років здійснює свою діяльність у П’єштянах як невід’ємна частина Університету св. Кирила та Мефодія у Трнаві. Частиною цієї програми став новий факультет Охорони здоров’я UCM (FZV) у Трнаві, який розпочав свою діяльність у 2020 році. На факультеті акредитовані 2 навчальні програми і планується розширювати далі можливості навчання новими професійно орієнтованими спеціальностями.

Навчальні програми:

БАКАЛАВР

– Фізіотерапія
– Радіологічна технологія

МАГІСТР

– Фізіотерапія

Скрытый текст
Скрытое содержимое

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

Іспити: (Вступні іспити в цьому році відмінені)

Спеціальність “Фізіотерапія”: письмовий тест на знання біології з акцентом на анатомію і фізіологію людини та перевірка фізичних здібностей (1 на вибір): плавання, атлетика, гімнастика.

Спеціальність “Радіологічна технологія”: письмовий тест на знання біології з акцентом на анатомію і фізіологію людини та на знання фізики.

Факультет планує організувати підготовчий курс для вступників на обидві навчальні програми в травні – червні 2021 року (за детальною інформацією зверніться до одного з наших менеджерів).

 

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 31.05.2021, вартість – 40 євро

Магістр – заявки приймаються до 15.04.2021, вартість – 40 євро

 

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету