Faculty of International Relations

Факультет міжнародних відносин Економічного університету в Братиславі був створений у 2000 році і є наймолодшим факультетом університету. Він готує висококваліфікованих фахівців у галузі міжнародних економічних відносин. Основна місія факультету – забезпечити якісну освіту, що включає в себе освоєння питань міжнародних економічних відносин, світової економіки, міжнародного права, міжнародних політичних відносин, проблем Європейського Союзу, питань поточної дипломатичної практики і дипломатичного протоколу. Особлива увага приділяється мовній підготовці. Випускники можуть працювати в якості професіоналів у сфері міжнародних відносин, міжнародних економічних відносин, економічної дипломатії, в органах державного управління, міжнародних урядових і неурядових організаціях.

Навчальні програми

Бакалавр

– Міжнародні економічні відносини

Магістр

– Економічна дипломатія
– Економічна дипломатія англійською мовою

Докторантура

– Міжнародні економічні відносини

 

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

При вступі необхідно володіти двома іноземними мовами (англійська, німецька, французька, іспанська, російська). Рівень першої іноземної мови, з якої абітурієнт буде виконувати один із вступних екзаменів та продовжувати її вивчати під час навчання на факультеті, має бути В2. Рівень другої іноземної мови, яку абітурієнт буде вивчати згідно навчального плану, має бути В1.

Абітурієнт повинен закінчити Братиславську бізнес-школу та отримати сертифікат про успішне проходження тестування мовних знань словацькою мовою на рівні B2.1., відповідно Інституту мови та професійного навчання Університету Коменського в Братиславі.

Іспити:

– Письмовий тест на знання словацької мови

– Письмовий тест на перевірку загальних вимог до навчання

– Письмовий тест на знання однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська, російська)

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 31.03.2021, вартість – 32 євро

Магістр – заявки приймаються до 30.04.2021, вартість – 32 євро

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету