Працевлаштування для медсестер у Словаччині

Знайди роботу та почни успішну кар'єру

  Робота медсестрою

  Словаччина запрошує на роботу Медсестер, котрі мають диплом молодшого спеціаліста або диплом бакалавра за спеціальністю “Медсестра”. Гідний рівень оплати праці, територіально близьке розташування Словаччини і схожість мови і менталітету допомагають нашим фахівцям швидше адаптуватися в іншій країні і розвиватися професійно.

  Ми будемо з Вами на усьому етапі працевлаштування:
  – допомога в оформленні документів та нострифікації,
  – організація співбесід з лікарнями та вирішення усіх питань, пов’язаних з працевлаштуванням,
  – допомога в підготовці для подання документів в консульство Словаччини для отримання тимчасової посвідки на проживання,
  – надаємо Вам можливість відвідувати наші заннятя зі словацької мови для медичних фахівців,
  – допоможемо організувати Ваш переїзд до Словаччини на роботу,
  – навіть вже після Вашого працевлаштування ми завжди на зв’язку та готові Вам допомогти.

  Як отримати роботу медсестри в Словаччині?

  Якщо ви отримали медичну освіту за межами Євросоюзу, вам потрібно буде підтвердити свою кваліфікацію, пройшовши процедуру нострифікації та наступні етапи.

  ОСНОВНІ ЕТАПИ

  Нострифікація – це визнання іноземних дипломів про шкільну, вищу або післявузівську професійну освіту. У Словаччині нострифікація диплома є необхідною умовою як для працевлаштування за фахом, так і для продовження навчання. Рішення про відповідність вищої освіти нормам словацького законодавства приймає Міністерство освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки. Процедура розгляду документів і визнання диплома може тривати до 90 днів. У разі необхідності, Міністерство має право запросити додаткові документи заявника на свій розсуд.

  Що необхідно для нострифікації диплома?

  Для нострифікації диплома треба підготувати наступні документи і відправити їх до Міністерства освіти Словаччини. Ми готові надати допомогу в цьому процесі, і тоді ваші документи гарантовано потраплять у потрібний департамент Міністерства.

  1. Лист-прохання (у формі анкети). Це супровідний лист, який є обов’язковим документом для подачі на нострифікацію диплома. Агентство здійснює підготовку зазначеного листа.
  2. Анкета (форма анкети надається). Заповнюється  російською / українською мовою (на вибір). Дані анкети використовуються для складання листа-прохання.
  3. Копія внутрішнього паспорта (всіх сторінок). Засвідчувати і перекладати НЕ ТРЕБА.
  4. Копія закордонного біометричного паспорта (перша сторінка). Засвідчувати і перекладати НЕ ТРЕБА.
  5. Нотаріально засвідчена копія документів про отримання середньої освіти (закінчення школи / коледжу / училища).
  6. Нотаріально засвідчена копія диплома та додатка до нього про отримання медичної освіти Медсестри з апостилем, а також їх ліцензований переклад словацькою мовою. (Для початку потрібно пройти процедуру апостилізації диплома і додатка, після цього зробити нотаріально завірені копії цих документів, далі – переклад словацькою мовою нотаріально завірених копій). Увага: в додатку повинен бути перелік предметів, які вивчалися, кількість годин з кожного предмета і оцінка.
  7. Офіційне підтвердження Міністерства освіти або Міністерства охорони здоров’я України про наявність у коледжа/ВНЗ, який видав диплом, ліцензії на надання медичної освіти (сертифікат про акредитацію).
  8. Довіреність на нашого співробітника (для ведення справ і допомоги в нострифікації) – зразок надається.
  9. Оплата сервісного збору – 100 євро. Це офіційний збір Міністерства освіти Словаччини. Оплатити можна на наш р /р  за безготівковим розрахунком.
  10. Оплата за відправку документів у Словаччину (послуги Укрпошти – авіа доставка) – орієнтовно 250 грн. Оплату можна здійснити за безготівковим розрахунком.

  Важливою умовою для здійснення успішної трудової діяльності в Словаччині є володіння словацькою мовою. Для наших кандидатів ми проводимо підготовчі курси по словацькій мові.

  На даний момент словацькі клініки ввели нову обов’язкову вимогу для кандидатів, які приїжджають на роботу – знання словацької мови хоча б на базовому рівні А1.

  Для проходження співбесіди словацька мова ще не вимагається, але по приїзду на роботу Ви повинні продемонструвати роботодавцю, що Ви готувалися до початку роботи і завчасно почали вчити мову. Це необхідно для більш швидкої адаптації, можливості ефективно комунікувати з колегами і пацієнтами.
  Коли Ви пройшли співбесіду і подаєте документи в консульство на ВНЖ, лікарня Вам надає PRISL’UB NA PRIJATIE – обіцянка про прийняття на роботу.
  Після Вашого приїзду в Словаччину Ви вже на місці підписуєте трудовий договір з роботодавцем. І по приїзду роботодавець має право відмовити Вам у підписанні робочого договору, якщо не побачить належного рівня знання мови.

  Тому ми пропонуємо Вам пройти підготовку по словацькій мові на наших курсах, спеціально організованих для наших кандидатів.
  – Заняття ведуться онлайн на нашій відео-платформі;
  – Тривалість – 100 академічних годин (3 рази в тиждень по 2 години (по 60 хв) в день, у вечірній час) – це приблизно 3 місяці. Графік гнучкий і може змінюватися під потреби учасників.
  – на курсах Ви будете проходити основи загальної словацької мови і загальної словацької медичної мови.
  Рекомендуємо приділяти належну увагу вивченню мови при проходженні курсів, не пропускати заняття і робити все, про що Вас буде просити лектор.

  Після нострифікації диплома, медсестра має право почати роботу в державних або приватних клініках або лікарнях Словаччини. На даному етапі Ви працюєте як помічник медсестри (як асистент).
  Трудовий договір спочатку укладається строком на один рік роботи як асистента медсестри.

  Заробітна плата починається від 650 до 900 євро в місяць чистими. Можливі доплати за:
  – вечірні зміни;
  – нічні зміни;
  – роботу у вихідні;
  – роботу в державні свята;
  – роботу понад норму.

  Для того, щоб почати працювати як повноцінна Медсестра, Вам потрібно протягом першого року роботи в лікарні підготуватися і здати іспити на підтвердження Вашої кваліфікації і на знання словацької мови.

  З 1 січня 2016 року медичні співробітники всіх спеціальностей (лікарі, стоматологи, протезисти, фармацевти, медсестри, фізіотерапевти) зобов’язані здавати іспит на підтвердження кваліфікації. Відповідно до закону, одним з обов’язкових умов роботи в сфері охорони здоров’я є володіння державною мовою в обсязі, необхідним для здійснення такого роду діяльності. Це стосується іноземних фахівців, які мають намір здійснювати медичну практику в Словаччині, в тому числі і тих, які використовують послуги, пов’язані з медико – санітарної допомогою. Іспит з підтвердження кваліфікації для медсестер з вищою і середньою спеціальною освітою проводиться 3 рази на рік (дати і місце проведення можна подивитися на сайті Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки). Вартість даного іспиту становить 280 євро. Іспит проводитися на словацькій мові. КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ СКЛАДАЄТЬСЯ З: – письмової частини, що складається з питань по загальнообов’язковим правовим нормам (законам); – з письмової частини, що складається з питань по професійним мед. темам; – з усної частини професійних тем (кандидат допускається до цієї частини екзамену тільки при здачі письмової форми іспиту на не менше ніж на 70%); – з практичної частини. Якщо іспит на підтвердження кваліфікації був складений успішно, то після нього Ви повинні також скласти іспит на підтвердження знання словацької мови на рівні, необхідному для здійснення трудової діяльності. КОЛИ ОБИДВА ЕКЗАМЕНИ СКЛАДЕНІ ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕВОДИТИСЯ В ЛІКАРНІ НА ПОЗИЦІЮ МЕДСЕСТРИ ТА ПОЧАТИ ОТРИМУВАТИ ЗАРПЛАТНЮ ВІД 1000 ЄВРО НА МІСЯЦЬ (ЧИСТИМИ БЕЗ НАДБАВОК). 

  Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/slovak00/slovakagency.com.ua/www/wp-content/plugins/jet-popup/includes/conditions/singular-page-child.php on line 80

  Якщо ви вже визначилися, що хочете навчатися в Словаччині, пропонуємо вже зараз зробити перший крок і отримати знижку.

  Розпочинаємо набір абітурієнтів на оформлення для вступу в університети в 2022р.

  Акційна пропозиція “Early Bird” діє з 01.06 – 01.09.2021р та надає знижку в розмірі 200 євро на пакет послуг та мовні курси!”

  ЗАМОВЛЯЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

   ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР
   Освіта в Словаччині: все про вступ та навчання в 2022 році
   Встигніть зареєструватися до 22.02.22

   АКЦІЯ

   курс словацької мови
   для медичних співробітників

   Встигніть зареєструватися до 8.06.22
   Кількість місць ОБМЕЖЕНА!

   ЦІНА ЗНИЖЕНА

   Добрий день!

   У цей непростий для всіх час хочемо підтримати Вас та запропонувати нашу допомогу для українських медиків та їх сімей, які мають змогу перетинати кордон.

   Що передбачає дана програма для медиків:
   – безкоштовне проживання для вас і вашої родини в центрі історичного містечка Левоче.
   Комфортні та сучасні умови. Кімнати до 4х осіб. Є всі умови: душ,туалет,кухня,інтернет.
   – безкоштовне 3х разове харчування;
   – курси словацької мови;
   – допомога з оформленням документів для тимчасового прихистку (для всієї родини);
   – для дітей організація освітнього процесу;
   – допомога з оформленням документів для нострифікації диплома (для медиків);
   – пошук вакансії, організація співбесіди, а також працевлаштування для медиків в Словаччині з подальшим оформленням ВНЖ;
   – надання безкоштовних консультацій.

   Якщо Ви плануєте переїзд до Словаччини, з метою працевлаштування для медиків в Словаччині, то знайте – ми завжди з Вами на зв’язку. Телефонуйте, пишіть нам. Раді будемо вам та вашим сім’ям допомогти!
   Бережіть себе та своїх близьких🇺🇦❤️
   Усім серцем та душею МИ з ВАМИ та З УКРАЇНОЮ💙💛
   З повагою , Slovak Agency!

   Відкриті вакансії ІТ фахівців