Словацький технічний університет в Братиславі
Словацький технічний університет в Братиславі є продовжувачем традицій Гірничої академії в місті Банська Штявниця, де були закладені основи практичної вищої освіти Словаччини.

Університет пропонує технічну освіту, залучаючи студентів до досліджень в галузі природничих наук, інформатики, будівництва, архітектури, хімії, харчової промисловості та технології матеріалів. За даними словацького рейтингу «АRRА», СТУ вже довгий час є найкращим університетом, який готує фахівців за напрямами: хімічні технології, комп’ютерні та технічні науки. Наукові колективи університету беруть участь у багатьох міжнародних проектах, щорічно проводять близько 500 науково-дослідних проектів, що фінансуються за рахунок грантів, а також здійснюють сотні досліджень по договірних проектах.

Випускники СТУ – одні з найбільш затребуваних і високооплачуваних фахівців на ринку праці. Щорічно на 7 факультетах університету та в університетському інституті навчається близько 17 тисяч студентів. Університет готує бакалаврів, інженерів, магістрів і аспірантів. Він також пропонує навчання за програмами безперервної освіти і МВА-навчання у співпраці з Технічним університетом у Відні.

Університет є носієм знака якості ECTS Label і DS Label.

Факультети

Будівельний факультет

Кафедра менеджменту

Машинобудівний факультет

Факультет електротехніки та інформатики

Факультет хімічних та харчових технологій

Факультет архітектури

Факультет інформатики та інформаційних технологій

Факультет технології та матеріалів з філіалом у Трнаві

Документи, необхідні для вступу

Сайт університету