Працевлаштування для лікарів у Словаччині

Знайди роботу та почни успішну кар'єру

  Працевлаштування для лікарів
  Відкриті вакансії

  “Лікар гастроентеролог”
  “Лікар ортопед-травматолог”
  “Лікар пульманолог”
  “Лікар внутрішньої медицини”
  “Лікар інфекціоніст”
  “Лікар анестезіолог”
  “Лікар хірург”

  Обов’язкова умова: наявність диплома лікаря за направленням “лікувальна справа” та додаток до диплома.

  Заинтересовала вакансия? Заполните форму и наш менеджер с Вами свяжется.

  Професія лікаря затребувана у всьому світі  – це загальновідомий факт. Словаччина – найближчий  сусід  України, одна з країн Європейського союзу, також не є винятком. Тут раді українським спеціалістам й пропонують їм достойні умови праці.

  Мы будем с Вами на всех этапах трудоустройства:
  – помощь в оформлении документов и нострификации,
  – организация собеседований с больницами и решение всех вопросов, связанных с трудоустройством,
  – помощь в подготовке для представления документов в консульство Словакии для получения временного вида на жительство,
  – предоставляем Вам возможность посещать наши занятия по словацкому языку для медицинских специалистов,
  – поможем организовать Ваш переезд в Словакию на работу,
  – даже уже после Вашего трудоустройства мы всегда на связи и готовы Вам помочь.

  Як отримати роботу лікарем у Словаччині?

  Якщо ви отримали медичну освіту за межами Євросоюзу, вам потрібно буде підтвердити свою кваліфікацію, пройшовши процедуру нострифікації диплома та нижчезазначені етапи.

  Основні етапи

  Заповнити резюме у вигляді анкети за зразком (зразок надається), далі ми робимо переклад Вашого резюме на словацьку мову і направляємо в лікарні на розгляд. Вивчивши Ваше резюме роботодавець буде розуміти, чи підходите Ви йому і чи варто призначати співбесіду.

  Нострифікація – це визнання іноземних дипломів про шкільну, вищу або післявузівську професійну освіту. У Словаччині нострифікація диплома є необхідною умовою як для працевлаштування за фахом, так і для продовження навчання. Рішення про відповідність вищої освіти нормам словацького законодавства приймає Міністерство освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки. Процедура розгляду документів і визнання диплома може тривати до 90 днів. У разі необхідності, Міністерство має право запросити додаткові документи заявника на свій розсуд.

  Що необхідно для нострифікації диплома?

  Для нострифікації диплома треба підготувати наступні документи і відправити їх до Міністерства освіти Словаччини. Ми готові надати допомогу в цьому процесі, і тоді ваші документи гарантовано потраплять у потрібний департамент Міністерства.

  1. Лист-прохання (у формі анкети). Це супровідний лист, який є обов’язковим документом для подачі на нострифікацію диплома. Агентство здійснює підготовку зазначеного листа.
  2. Анкета (форма анкети надається). Заповнюється  російською / українською мовою (на вибір). Дані анкети використовуються для складання листа-прохання.
  3. Копія внутрішнього паспорта (всіх сторінок). Засвідчувати і перекладати НЕ ТРЕБА.
  4. Копія закордонного біометричного паспорта (перша сторінка). Засвідчувати і перекладати НЕ ТРЕБА.
  5. Нотаріально засвідчена копія документів про отримання середньої освіти (закінчення школи / коледжу / училища).
  6. Нотаріально засвідчена копія диплома та додатка до нього про отримання медичної освіти з апостилем, а також їх ліцензований переклад словацькою мовою. (Для початку потрібно пройти процедуру апостилізації диплома і додатка, після цього зробити нотаріально завірені копії цих документів, далі – переклад словацькою мовою нотаріально завірених копій). Увага: в додатку повинен бути перелік предметів, які вивчалися, кількість годин з кожного предмета і оцінка.
  7. Офіційне підтвердження Міністерства освіти або Міністерства охорони здоров’я України про наявность у ВНЗ, який видав диплом, ліцензії на надання медичної освіти (сертифікат про акредитацію).
  8. Довіреність на нашого співробітника (для ведення справ і допомоги в нострифікації) – зразок надається.
  9. Оплата сервісного збору – 100 євро. Це офіційний збір Міністерства освіти Словаччини. Оплатити можна на наш р /р  за безготівковим розрахунком.
  10. Оплата за відправку документів у Словаччину (послуги Укрпошти – авіа доставка) – орієнтовно 250 грн. Оплату можна здійснити за безготівковим розрахунком.

  Важливою умовою для здійснення успішної трудової діяльності в Словаччині є володіння словацькою мовою. Для наших кандидатів ми проводимо підготовчі курси по словацькій мові.

  На даний момент словацькі клініки ввели нову обов’язкову вимогу для кандидатів, які приїжджають на роботу – знання словацької мови хоча б на базовому рівні А1.

  Для проходження співбесіди словацька мова ще не вимагається, але по приїзду на роботу Ви повинні продемонструвати роботодавцю, що Ви готувалися до початку роботи і завчасно почали вчити мову. Це необхідно для більш швидкої адаптації, можливості ефективно комунікувати з колегами і пацієнтами.
  Коли Ви пройшли співбесіду і подаєте документи в консульство на ВНЖ, лікарня Вам надає PRISL’UB NA PRIJATIE – обіцянка про прийняття на роботу.
  Після Вашого приїзду в Словаччину Ви вже на місці підписуєте трудовий договір з роботодавцем. І по приїзду роботодавець має право відмовити Вам у підписанні робочого договору, якщо не побачить належного рівня знання мови.

  Тому ми пропонуємо Вам пройти підготовку по словацькій мові на наших курсах, спеціально організованих для наших кандидатів.
  – Заняття ведуться онлайн на нашій відео-платформі;
  – Тривалість – 100 академічних годин (3 рази в тиждень по 2 години (по 60 хв) в день, у вечірній час) – це приблизно 3 місяці. Графік гнучкий і може змінюватися під потреби учасників.
  – на курсах Ви будете проходити основи загальної словацької мови і загальної словацької медичної мови.
  Рекомендуємо приділяти належну увагу вивченню мови при проходженні курсів, не пропускати заняття і робити все, про що Вас буде просити лектор.

  З 1 січня 2016 року лікарі всіх спеціальностей (в тому числі стоматологи, протезисти, фармацевти, медсестри, фізіотерапевти) зобов’язані здавати іспит на підтвердження кваліфікації. Відповідно до закону, одним з обов’язкови умов роботи в сфері охорони здоров’я є володіння державною мовою в обсязі, необхідному для здійснення такої діяльності. Це стосується іноземних фахівців, які мають намір здійснювати медичну практику в Словаччині, в тому числі і тих, які хочуть надавати послуги, пов’язані з медико – санітарної допомогою.

  Іспит проводиться 2 рази на рік (весною та восени) при Міністерстві освіти Словаччини та в одному з медичних університетів Словаччини. Вибір університету здійснює Міністерство освіти.

  СТРУКТУРА ІСПИТУ

  Іспит складається з двох частин: письмової та усної.

  ПИСЬМОВА ЧАСТИНА ІСПИТУ

  Кількість питань: 100.

  Питання у формі тесту і відкритих питань.

  • 80 питань за такими тематичними розділами: загальна медицина, гінекологія, хірургія, педіатрія;
  • 20 питань по нормативній і законодавчій базі системи охорони здоров’я Словаччини.

   

  УСНА ЧАСТИНА ІСПИТУ

  Усна частина іспиту складається з живого спілкування з членами комісії, під час якої будуть розглянуті різні випадки з медичної практики, претендент повинен знайти рішення проблеми і пояснити його.

  Вартість іспиту: 740 євро для лікарів та 1180 євро для стоматологів (ціна на осінній екзамен 2021 рік).

  При невдалій спробі скласти екзамен в перший раз можна піти на повторне складання і якщо це зробити протягом 12 місяців з моменту першої спроби – в цьому випадку оплата буде 50% від повної вартості.

  Якщо іспит на підтвердження кваліфікації був складений успішно, то після нього Ви повинні також скласти іспит на підтвердження знання словацької мови на рівні, необхідному для здійснення трудової діяльності.

  Після нострифікації диплому лікар має право почати роботу в державних або приватних клініках або лікарнях Словаччини. На даному етапі доктор працює як лікар загальної медицини без спеціалізації (як асистент головного лікаря)

  Зарплата складе: 1000 євро / місяць (чистий заробіток). Доплати і бонуси можливі за чергування за погодженням з роботодавцем.

  Для роботи лікарем-фахівцем необхідно пройти етап підтвердження отриманої раніше спеціалізації. Даний етап стає доступний тільки після складання кваліфікаційного іспиту і іспиту на знання словацької мови.

  Для визнання необхідно надати сертифікати та інші документи, що підтверджують спеціалізацію. Важливо, щоб кількість років програми навчання в країні отримання спеціалізації і в Словаччині збігалися. Є можливість отримати спеціалізацію безпосередньо в Словаччині у напрямку від роботодавця, пройшовши необхідні іспити.

  При необхідності Ваш роботодавець допомагає з проходженням необхідної практики, здачею академічної різниці, розвитком подальших перспектив Вашої з ним співпраці. Після того, як лікар або медична сестра мають підтвердження спеціалізації – вони можуть самостійно працювати як фахівці, отримувати більш високу заробітну плату і розвиватися у своїй сфері.

  Якщо спеціалізація буде підтверджена і визнана в Словаччині, зарплата лікаря складе мінімально 2000 євро (чистий заробіток) + доплати і бонуси за чергування по домовленості з роботодавцем.


  Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/slovak00/slovakagency.com.ua/www/wp-content/plugins/jet-popup/includes/conditions/singular-page-child.php on line 80

  Якщо ви вже визначилися, що хочете навчатися в Словаччині, пропонуємо вже зараз зробити перший крок і отримати знижку.

  Розпочинаємо набір абітурієнтів на оформлення для вступу в університети в 2022р.

  Акційна пропозиція “Early Bird” діє з 01.06 – 01.09.2021р та надає знижку в розмірі 200 євро на пакет послуг та мовні курси!”

  ЗАМОВЛЯЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ!

   ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР
   Освіта в Словаччині: все про вступ та навчання в 2022 році
   Встигніть зареєструватися до 22.02.22

   АКЦІЯ

   курс словацької мови
   для медичних співробітників

   Встигніть зареєструватися до 8.06.22
   Кількість місць ОБМЕЖЕНА!

   ЦІНА ЗНИЖЕНА

   Добрий день!

   У цей непростий для всіх час хочемо підтримати Вас та запропонувати нашу допомогу для українських медиків та їх сімей, які мають змогу перетинати кордон.

   Що передбачає дана програма для медиків:
   – безкоштовне проживання для вас і вашої родини в центрі історичного містечка Левоче.
   Комфортні та сучасні умови. Кімнати до 4х осіб. Є всі умови: душ,туалет,кухня,інтернет.
   – безкоштовне 3х разове харчування;
   – курси словацької мови;
   – допомога з оформленням документів для тимчасового прихистку (для всієї родини);
   – для дітей організація освітнього процесу;
   – допомога з оформленням документів для нострифікації диплома (для медиків);
   – пошук вакансії, організація співбесіди, а також працевлаштування для медиків в Словаччині з подальшим оформленням ВНЖ;
   – надання безкоштовних консультацій.

   Якщо Ви плануєте переїзд до Словаччини, з метою працевлаштування для медиків в Словаччині, то знайте – ми завжди з Вами на зв’язку. Телефонуйте, пишіть нам. Раді будемо вам та вашим сім’ям допомогти!
   Бережіть себе та своїх близьких🇺🇦❤️
   Усім серцем та душею МИ з ВАМИ та З УКРАЇНОЮ💙💛
   З повагою , Slovak Agency!