Faculty of Commerce

Торгово-промисловий факультет Економічного університету в Братиславі є навчальним і науково-дослідним інститутом, який забезпечує навчання  науковим дисциплінам, пов’язаним з торгівлею. Як факультет з давніми традиціями, він підтримує тісні зв’язки з  іншими вищими навчальними закладами Словаччини, що забезпечують освіту в галузі бізнесу та економіки. Факультет є установою з високопрофесійним викладацьким складом, з навчальними програмами, складеними на основі міжнародного досвіду, з розвиненою інфраструктурою, відмінною репутацією в діловому співтоваристві і авторитетом на міжнародній арені. Колектив факультету проводить наукові та практичні дослідження, готує власні тематичні публікації та професійні переклади. Факультет готує фахівців для роботи в місцевих та міжнародних організаціях, що спеціалізуються на торгівлі та виробництві, консалтингових агентствах і установах державного управління.

Навчальні програми

Бакалавр

– Ведення бізнесу в сфері торгівлі
– Бізнес у сфері туризму та послуг
– Міжнародний бізнес

Магістр

– Управління маркетингом та продажами
– Управління маркетингом та продажами англійською мовою
– Управління міжнародним бізнесом
– Управління туризмом
– Управління туризмом англійською мовою

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

При вступі необхідно володіти двома іноземними мовами (англійська, німецька, французька, іспанська, російська, італійська). Рівень першої іноземної мови, з якої абітурієнт буде виконувати один із вступних екзаменів та продовжувати її вивчати під час навчання на факультеті, має бути В2. Рівень другої іноземної мови, яку абітурієнт буде вивчати згідно навчального плану, має бути В1.

Абітурієнт повинен закінчити Братиславську бізнес-школу та отримати сертифікат про успішне проходження тестування мовних знань словацькою мовою на рівні B2.1., відповідно Інституту мови та професійного навчання Університету Коменського в Братиславі.

Іспити:

– Письмовий тест на знання словацької мови

– Письмовий тест на перевірку загальних вимог до навчання

– Письмовий тест на знання однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська, російська, італійська)

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 31. 03. 2021, вартість – 32 євро

Магістр – заявки приймаються до 30.04.2021, вартість – 32 євро

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету