Faculty of Business Economy with seat in Košice

Факультет економіки бізнесу в Кошице є установою, яка готує майбутніх економістів для бізнесу і для урядових установ. Факультет орієнтується в першу чергу на потреби ринку праці, де будуть затребувані не тільки висококваліфіковані фахівці, а й гнучкі, впевнені у собі професіонали, які можуть зайняти своє місце в різних сферах економічної діяльності.

Особлива увага в цьому напрямку приділяється науковим дослідженням та співпраці з місцевими органами влади на муніципальному і регіональному рівнях. Факультет економіки бізнесу в Кошице дозволяє студентам не тільки отримати освіту, але також займатися науковими дослідженнями.

Навчальні програми

Бакалавр

– Економіка та управління бізнесом
– Керівництво підприємством (бізнес)

Магістр

– Фінансовий менеджмент компанії
– Бізнес та маркетинг
– Бізнес та маркетинг англійською мовою

Докторантура

– Економіка та управління бізнесом

 

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

При вступі необхідно володіти двома іноземними мовами (англійська, німецька, французька, іспанська, російська). Рівень першої іноземної мови, з якої абітурієнт буде виконувати один із вступних екзаменів та продовжувати її вивчати під час навчання на факультеті, має бути В2. Рівень другої іноземної мови, яку абітурієнт буде вивчати згідно навчального плану, має бути В1.

Абітурієнт повинен закінчити Братиславську бізнес-школу та отримати сертифікат про успішне проходження тестування мовних знань словацькою мовою на рівні B2.1., відповідно Інституту мови та професійного навчання Університету Коменського в Братиславі.

Іспити:

– Письмовий тест на знання словацької мови

– Письмовий тест на перевірку загальних вимог до навчання

– Письмовий тест на знання однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська, російська)

[accordion]

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 31.03.2021, вартість – 32 євро

Магістр – заявки приймаються до 30.04.2021, вартість – 32 євро

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету