borisjanicek71@gmail.com
Про насКонтакти
Все о Словакии

Чи знаєте ви, що у Словаччині можна отримати повноцінну європейську освіту

у державних вишах БЕЗКОШТОВНО?

golovna

Якщо ви мрієте здобути престижну вищу освіту в одній з країн Європейського Союзу і перебуваєте у процесі вибору країни для навчання, радимо вам звернути особливу увагу на Словаччину. Останнім часом популярність цієї чудової країни серед іноземних студентів (особливо російсько/ україномовних) стрімко зростає. На сьогоднішній день Словаччину можна впевнено назвати центром європейської освіти для російськомовних студентів з багатьох пострадянських країн. Словацькі державні університети охоче відкривають свої двері не лише перед іноземними студентами з атестатами про середню освіту (вчорашніми школярами), але й пропонують прекрасні можливості для навчання молодих фахівців з вітчизняними дипломами бакалавра, магістра або спеціаліста.

Отримання освіти в Словаччині має істотні й незаперечні переваги у порівнянні з іншими країнами Євросоюзу.

 

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ОТРИМАННЯ ОСВІТИ У СЛОВАЧЧИНІ


01 НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНІ БЕЗКОШТОВНЕ

 

11Навчання для іноземних студентів у державних університетах Словаччини абсолютно безкоштовне, але навчальний процес здійснюється державною мовою. Тому єдине, за що вам доведеться заплатити – це курси словацької мови. Більшість державних університетів вимагають від іноземних студентів сертифікат державного зразка, який можна отримати тільки на платних підготовчих курсах, акредитованих Міністерством освіти Словаччини.

 

 02 МОЖЛИВІСТЬ ВСТУПУ ДО ДЕРЖАВНИХ ВИШІВ БЕЗ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

22У іноземних абітурієнтів, які закінчили підготовчі курси, акредитовані Міністерством освіти Словаччини, є абсолютно реальна можливість вступити на деякі факультети державних університетів без вступних іспитів. Оскільки у Словаччині абітурієнти можуть реєструвати необмежену кількість заяв про вступ, можливість вступу на факультет без вступних іспитів залишається надійним «запасним варіантом» на випадок, якщо абітурієнт не пройшов на факультет зі складанням вступних іспитів.

03 ВИЗНАННЯ ДИПЛОМІВ СЛОВАЦЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ У СВІТІ

3Вища освіта в Словаччині відповідає кращим європейським та світовим стандартам. Дипломи, отримані у вищих державних навчальних закладах Словаччини, визнаються і не вимагають додаткового підтвердження не тільки в усіх країнах Європейського Союзу, а й у США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії та ряді інших країн. Престижна європейська освіта в Словаччині – це не тільки диплом світового рівня, висока якість знань і прекрасне володіння іноземними мовами, а й блискучі перспективи для успішної кар’єри.

04 ПНП ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ПРАВОМ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

4-1Словаччина – практично єдина країна Євросоюза, яка видає іноземним студентам, які навчаються на підготовчих курсах, дозвіл на проживання в країні (ПНП) з правом працевлаштування. Іноземні студенти під час навчання в Словаччині мають право офіційно працювати, що дозволяє не тільки покривати витрати на побут і проживання, а й подорожувати по всій Європі, відвідувати різні культурні та спортивні заходи на території країн Євросоюзу.

 

05СПОРІДНЕНІСТЬ ТА БЛИЗЬКІСТЬ СЛОВАЦЬКОЇ МОВИ УКРАЇНСЬКІЙ/РОСІЙСЬКІЙ

5Дуже важливою і суттєвою перевагою отримання освіти в Словаччині є спорідненість та близькість словацької мови українській/російській, що значно полегшує не тільки підготовку до вступу, а й власне навчання в словацькому університеті. Для забезпечення можливості навчатися нарівні зі словацькими студентами на гуманітарних факультетах достатньо підготовчих курсів тривалістю півроку, а для успішного навчання на технічних, економічних, медичних факультетах – річних підготовчих курсів.

 

06ГАРАНТОВАНА  ІНТЕГРАЦІЯ У СЛОВАЦЬКЕ СУСПІЛЬСТВО

6Володіння мовою і контакт з місцевими мешканцями – це головні умови для комфортного перебування в будь-якій країні. І Словаччина в цьому плані просто унікальна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям більшості пострадянських країн, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні та придбати нових друзів.

 

 

07

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

 

7Словаччина – країна з найнижчим рівнем злочинності серед усіх країн Євросоюзу. До теперішнього часу тут взагалі не існувало терористичних загроз. Маленька територія Словацької Республіки і відносно висока національна однорідність (абсолютна більшість населення – етнічні словаки) є причиною відсутності територіальних, міжнаціональних і релігійних конфліктів. Корупція практично не зустрічається у повсякденному житті, а поліція Словаччини працює дуже професійно.

 

08 ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ ТА ЕКОНОМІЧНА СТАБІЛЬНІСТЬ

8За наявності досить низького для Європи рівня цін на продукти, нерухомість, навчання, якість життя у Словаччині достатньо висока. Згідно з даними всесвітнього рейтингу рівня життя WGEO Словаччина посідає 36 місце, за нею йдуть Польща й Литва – відповідно 37 і 49 місце. Темпи зростання рівня життя у Словаччині за останні 10 років були найвищими серед країн Вишеградської четвірки. За рівнем демократії і розвитку ринкової економіки країна посіла 7 місце серед 125 держав, що трансформуються, за оцінкою німецького незалежного агентства Bertelsmann. Словацька Республіка має гарні перспективи економічного розвитку: в останні роки вона демонструє інтенсивне зростання ВВП, іноземні інвестори активно вкладають гроші в економіку країни.

 

09ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

 

9Практично всі державні університети Словаччини входять до Європейської асоціації університетів й тісно співпрацюють з багатьма вишами Європи, беруть активну участь у програмах обміну студентами. Під час навчання у вищих навчальних закладах Словаччини студенти мають прекрасні додаткові можливості з вивчення іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, китайської), проходження практики та стажування під час канікул у країнах Євросоюзу, а також у США, Канаді, Великобританії, Новій Зеландії, Китаї та багатьох інших країнах.

 

10 СЛОВАЧЧИНА – ДИВОВИЖНО МАЛЬОВНИЧА КРАЇНА

 

10Важливим аргументом під час вибору країни для навчання є безпосередньо сама Словаччина – екологічно чиста і мальовнича країна, справжня «перлина Європи» з дивовижними природними ландшафтами, вражаючими вершинами Високих і Низьких Татр, печерами, гейзерами, кришталево чистими озерами, численними середньовічними замками і старовинними містечками , гірськолижними і термальними курортами. Вона вишукано красива й одночасно по-домашньому затишна … Словаччина – це, без перебільшення, добра дитяча казка, країна-фентезі, у якій все дихає романтикою і старовиною. Прекрасно розвинена інфраструктура для занять туризмом і спортом – запорука здорового способу життя не тільки для студентів, а й для всіх місцевих жителів і гостей цієї чудової країни. У Словаччину не можна не закохатися! Ця доброзичлива країна із задоволенням розкриє вам свої обійми і подарує незабутні хвилини відпочинку, спокою і безтурботності!

Якщо вас зацікавила можливість навчання у Словаччині, можемо запропонувати вам стати учасником ознайомчого туру, під час якого можна ближче познайомитися не тільки з чудовою країною в самому центрі Європи, а й з університетами Словаччини, побутовими умовами для проживання іноземних студентів, а також з різними додатковими можливостями для туризму, культурного дозвілля і занять спортом. 

Документи, необхідні для вступу

Поширені запитання

Умови проживання для студентів

 

prezentaciyaobrazovaniegimnaziya-2

 

 

 

 

 

Дізнатись вартість

Безкоштовна освіта в Словаччині

ОСВІТА В СЛОВАЧЧИНІ - вступ на бакавларіат і магістратуру в 2021/2022 рік

Запрошуємо Вас приєднатися до онлайн-презентації 12.05.21 о 19:00 за Київським часом!