Кафедра менеджменту

Кафедра менеджменту – педагогічне, науково-дослідне та робоче місце Словацького технічного університету, яке забезпечує наукові дослідження та педагогічну діяльність у галузі управління та планування у співпраці з факультетами та іншими робочими місцями університетів і академій. Студенти в процесі навчання будуть вивчати спеціальні предмети та пройдуть модулі навчання, інтегровані у викладання дисциплін в рамках навчальних програм на всіх рівнях (бакалавр, інженер, доктор наук). Такий тип навчання відкриває можливості для більш широкої внутрішньоуніверситетської мобільності студентів, викладачів та дослідників з акцентом на питаннях управління та планування.

Навчальні спеціальності:

Бакалавр

— Планування інвестицій на промисловому підприємстві
— Просторове планування

Інженер (Магістр)

— Планування інвестицій на промисловому підприємстві
— Просторове планування

Докторантура

— Галузева економіка та управління
— Просторове планування

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є отримання середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

Іспити:

Спеціальність “Просторове планування”: письмовий тест орієнтований на креативність, просторове сприйняття, логічне мислення та огляд знань абітурієнтів з природничих та соціальних наук*

*вступ без іспитів можливий при умові середнього балу 2,8 і нижче за словацьким еквівалентом (не враховуючи останній рік навчання)

Спеціальність “Планування інвестицій на промисловому підприємстві”: письмовий тест з математики*

*вступ без іспитів можливий при умові середнього балу 2,8 і нижче за словацьким еквівалентом (не враховуючи останній рік навчання) та складення ЗНО з математики або фізики або при умові середнього балу 2,0 і нижче за словацьким еквівалентом (не враховуючи останній рік навчання) без складання ЗНО.

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 30.04.2022, вартість – 20 євро

Магістр – заявки приймаються до 31.05.2022 (1 коло), до 31.07.2022 (2 коло), вартість – 20 євро

Докторантура – заявки приймаються до 31.05.2022 (1 коло), до 31.07.2022 (2 коло), вартість – 20 євро

 

Документи, необхідні для вступу

Сайт факультету