borisjanicek71@gmail.com
Про насКонтакти
Все о Словакии

Факультет аеронавтики Технічного Університету в Кошице був заснований у 2005 році. Незважаючи на недовгий термін існування, він має багатий досвід підготовки пілотів і авіаційних фахівців не тільки для цивільної авіації, але й для військової. Факультет є правонаступником Військової льотної академії генерала Мілана Растіслава Штефаника в Кошице, яка була відома не тільки в Європі, а й  у всьому світі як навчальний заклад, що протягом більше 30 років забезпечував здобуття вищої освіти пілотам і авіаційним технікам.

Основним завданням факультету аеронавтики є сприяння в досягненні завдань Технічного університету  в галузі авіаційної техніки, авіації і космонавтики. Найбільш важливою частиною місії є надання, організація і забезпечення вищої освіти і підвищення кваліфікації, а також реалізація творчих наукових досліджень у галузі авіаційного машинобудування, авіаційної електротехніки, конструювання, ремонту і експлуатації авіатехніки, управління і безпеки повітряного транспорту і пов’язаної з цим проблематикою.

Факультет аеронавтики отримав Свідоцтво Авіаційного транспортного управління Словаччини щодо професійної придатності для надання теоретичної підготовки пілотів і персоналу за напрямом «Організація з підготовки технічного персоналу відповідно до частини 147», яке дозволяє готувати технічний персонал відповідно до вимог авіаційного законодавства Європейського союзу, що значно збільшує можливості працевлаштування випускників факультету за кордоном.

Навчальні програми:

 • Бакалавр (І ступінь)

  – Професійний пілот
  – Співробітник авіадиспетчерської служби
  – Аерокосмічна техніка
  – Експлуатація літака
  – Авіаційні системи
  – Управління повітряним рухом
 • Інженер (ІІ ступінь)

  – Управління повітряним рухом
  – Експлуатація літаків
  – Сенсорні та авіонічні системи
 • Докторантура (ІІІ ступінь)

  – Управління повітряним рухом
  – Експлуатація літаків
  – Повітряна і промислова електронна система

Вступна кампанія

Вступ без іспитів та ЗНО

Необхідно надати сертифікат про знання словацької мови – рівень А2

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 07.08.2020, вартість – 20 євро

Магістр – заявки приймаються 07.08.2020, вартість – 20 євро

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету