1. Навчальні програми (надалі «НП»):

Університет ветеринарної медицини та фармації в Кошице відкриває наступні акредитовані програми навчання:

Ступінь – Бакалавр (3 роки – денна форма, 4 роки – заочна форма)

– Кінологія (К-ДФ)

– Кінологиія (К-ЗФ)

– Безпека кормів і харчових продуктів (БКХП-ДФ)

– Безпека кормів і харчових продуктів (БКхП-ЗФ)

– Відносини людини і тварини, і їх використання в собачій терапії та іпотерапії (ВЛТ-ДФ)

– Відносини людини і тварини, і їх використання в собачій терапії та іпотерапії (ВЛТ-ЗФ)

2. Форма навчання:

– Денна форма

– Заочна форма

3. Терміни подачі заявок:

– для всіх форм навчання і всіх навчальних програм: до 31 березня 2021

4. Умови вступу:

Основною умовою для прийому на навчання в UVLF в Кошице є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти. Порядок абітурієнтів в списку складається на основі отриманих балів: середній бал шкільних випускних іспитів і бали за активну участь в шкільних олімпіадах і SOČ з профільних предметів (біологія, хімія), робота в організаціях, професійно близьких до обраної програми навчання.

5. Додатки до заяви:

– Структурована біографія без підпису

– Підтвердження оплати вступної заявки

– Завірена ксерокопія атестата про закінчення школи

– Диплом або підтвердження про активну участь в загальноосвітніх заходах з профільних предметів (біологія, хімія)

– Підтвердження роботи в організаціях, професійно близьких до обраної програми навчання

– Роздрукована і підписана електронна заява (якщо заява подана в електронному вигляді)

– До заяви на навчання в програмі “Фармація” необхідно надати довідку від лікаря загальної практики про можливість навчатися на даній спеціальності


ПРОЦЕДУРА ПРИЙОМУ ТА ІНШІ УМОВИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ


Приймальна комісія оцінює успіхи абітурієнта і перевіряє його здатності і передумови до навчання в більш широкому контексті на основі наступних критеріїв:

Порядок абітурієнтів в списку визначається на основі нарахованих балів за середнє значення випускних іспитів і балів за активну участь в олімпіадах і SOČ з профільних предметів (біологія, хімія) та за роботу в організаціях, професійно близьких до обраної програми навчання.

Оцінка результатів олімпіад і SOČ з профільних предметів (біологія, хімія) або участі в конкурсах, пов’язаних з програмою навчання, на яку подає заявку абітурієнт (копія диплома повинна бути відправлена разом з додатком, навіть якщо дипломів кілька, то бали нараховуються тільки один раз): 5 балів.

Оцінка роботи в організаціях професійно близьких до обраної програми навчання (письмове підтвердження повинно бути відправлено разом з додатком): 5 балів.

Оцінка випускних іспитів:

1,00 – 35 балів

1,01-1,25 – 30 балів

1,26-1,50 – 25 балів

1,51-1,75 – 20 балів

1,75-2,00 – 15 балів

2,01-2,25 – 10 балів

2,26-2,50 – 5 балів

2,51 і більше – 0 балів


Підготовчий КУРС ПО ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ


Для абітурієнтів Університету ветеринарної медицини та фармації для програм навчання “Фармація”, “Загальна ветеринарна медицина” і “Гігієна харчування” проводиться Онлайн – підготовчий курс з біології та хімії.

Підготовчий курс призначений в основному для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл. Курс носить освітній характер. Він орієнтований на повторення шкільної навчальної програми, доповнення знань зі старшої школи, на підготовку і успішне складання вступних іспитів з хімії та біології не тільки в даний університет, а й в інші університети, які вимагають від майбутніх студентів знання біології і хімії. В рамках підготовчого курсу буде проходити безперервне тестування знань. Навчання на курсах проводять досвідчені викладачі з Кафедри хімії, біохімії і біофізики і з Кафедри біології і фізіології Університету ветеринарної медицини та фармації в Кошице.

Курс складається з 54 годин навчання (27 годин хімія і 27 годин біологія), розпочинається 20 лютого 2021 і буде проходити онлайн – формою.

Необхідно відправити заяву про проходження курсів разом з підтвердженням оплати з 02.01.2021 по 15.02.2021 на електронну адресу або поштою.

Не пізніше, ніж за тиждень до початку проходження курсів, кожен кандидат отримає на електронну пошту інструкції з організації курсів.

Оплата за одного студента – 200 €

Розклад курсів:  20.02; 27.02; 06.03; 13.03; 20.03; 27.03; 10.04; 17.04 и 24.04.2021

Навчання буде проходити щосуботи з 8.00-16.00: 09.00-12.00 – хімія, 12.00-13.00 – обідня перерва, 13.00-16.00 – біологія (одне заняття триває 45 хвилин)