Переваги стажування у Словаччині

  • Кожен учасник стажування бере безпосередню участь у житті організації, стає невід’ємною частиною колективу.

  • Він отримує можливість започаткувати нові знайомства, встановити зв’язки, які можуть стати у нагоді в майбутньому для побудови успішної кар’єри.

  • У Словаччині досить розвинена туристична індустрія, тут багато готелів і курортів, тому стажування не є привілеєм обраних. У кожного є шанс отримати цікаву пропозицію і роботу своєї мрії.

  • У рамках стажування ви отримуєте не тільки корисний досвід і навички роботи, а й здобуваєте додаткові знання мови, культури, особливостей іншої країни.

  • Поєднуючи приємне з корисним, ви зможете не тільки знайомитися з дивовижно мальовничою країною, з її унікальними печерами і старовинними замками, а й відвідувати аквапарки, музеї та інші культурні об’єкти.

  • Практика доводить, що велика кількість стажистів, які добре зарекомендували себе під час роботи, отримують пропозиції від готелю / ресторану, в якому вони проходили стажування.

[divider]

Тривалість:  90 днів

Місце стажування: готелі курортів Високих та Низьких Татр, готелі лікувальних курортів

Обов’язкові умови: вік від 18 років, наявність досвіду, наявність санітарної книжки (та її завірений переклад словацькою мовою), страховка (можна придбати у нас), спецодяг

Розмір заробітньої плати:  140€/місяц

Вакансії: кухар, кондитер, офіціант, покоївка

Тривалість робочого дня:  8 годин

Проживання та харчування: за рахунок курорту/готелю

– Після закінчення практики компенсується проїзд