ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ /Університет Яна Амоса Коменського/ Братислава

Univerzita Komenského v Bratislave

Фармацевтичний факультет Університету Коменського – це єдиний фармацевтичний факультет у Словаччині. У 1960 -х роках він був навіть єдиним загальнонаціональним факультетом тодішньої Чехословаччини. Випускники факультету займають важливі керівні посади у різних установах в країні і за кордоном (Державний інститут по контролю над наркотиками, Словацька академія наук, Міністерство охорони здоров’я, Європейське агентство з лікарських засобів тощо), багатьох фармацевтичних компаніях, університетах  США , Канади, Німеччини, Швейцарії, Бельгії та інших країн. На факультеті працюють дві власні аптеки, які використовуються для практичних занять, а також обслуговують громадські установи охорони здоров’я. Фармацевтичний факультет має свій власний сад лікарських рослин, де на площі 1,5 га вирощуються і зберігаються лікарські рослини для досліджень і навчання, генофонд саду становить близько 850 видів рослин.

Спеціальності

– Лікувально-діагностичні засоби (бакалавр 3 роки)
– Фармацевтика (бакалавр + магістр 5 років)

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

Медичне підтвердження про придатність для навчання на вибраній спеціальності.

Вступ без іспитів можливий при умові відповідного середнього балу за останні роки навчання: спеціальність “Лікувально-діагностичні засоби” до 1,75 і нижче за словацьким еквівалентом, спеціальність “Фармацевтика” до 1,5 і нижче за словацьким еквівалентом та подання письмової заявки.

Іспити:
– Письмовий тест з біології (та хімії на спеціальність “Фармацевтика”)
– Тест на перевірку загальноосвітніх передумов для навчання

Терміни подачі заявок*

Бакалавр – заявки приймаються від 01.12.2021 до 30.06.2022, вартість – 50 євро

Бакалавр + Магістр – заявки приймаються від 01.12.2021 до 28.02.2022, вартість – 50 євро

*При подачі електронної заявки також необхідно надіслати заповнену паперову на адресу факультету.

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету