ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ /Університет Яна Амоса Коменського/ Братислава

Univerzita Komenského v Bratislave

Юридичний факультет Університету Коменського має більш ніж дев’яносторічну історію підготовки фахівців у сфері юриспруденції. Завдяки інноваційним, творчим підходам до навчання студенти отримують не тільки високоякісну теоретичну основу, а й цінні практичні навички, що дозволяють їм відповідати найвищим вимогам на ринку праці.

Навчальні програми

Бакалавр

– Право
– Економіка та право
– Менеджмент і право англійською мовою

Магістр

– Право
– Право і економіка
– Канонічне право

Докторантура

– Право
– Канонічне право

Вступна кампанія

Основною умовою для прийому на 1-й рівень (бакалавр) є наявність повної загальної середньої освіти або повної середньої професійної освіти.

На спеціальність “Право” вступ без вступних іспитів, але якщо кількість вступних заявок буде перевищувати заплановану, тоді буде проводиться вступний іспит у вигляді письмового тесту на логічне мислення, знання історії, науки про суспільство, загальної культури та політики в рамках шкільної програми.

На спеціальність “Економіка і право” проводиться вступний іспит у вигляді письмового тесту на логічне мислення, знання основ економіки та економії, історії, науки про суспільство та іноземної мови на вибір в рамках шкільної програми.

На спеціальність “Менеджмент і право англійською мовою” необхідно подати сертифікат на знання англійською мови мінімальний рівень В2 або здати письмовий тест на знання мови. Якщо кількість вступних заявок буде перевищувати заплановану, тоді будуть брати до уваги не тільки рівень мови, а також наявність ЗНО та оцінки з математики.

Терміни подачі заявок

Бакалавр – заявки приймаються до 30.04.2022 (спеціальність “Право”), вартість – 70 євро, до 31.03.2022 (спеціальність “Економіка і право”), вартість – 60 євро, до 31.05.2022 (спеціальність “Менеджмент і право англійською мовою)*, вартість – 70 євро

Магістр – заявки приймаються до 01.07.2022, вартість – 60 євро, до 31.08.2022 (спеціальність “Право і економіка”), вартість – 60 євро

Докторантура – заявки приймаються до 15.06.2022, вартість – 70 євро

*При подачі електронної заявки також необхідно надіслати заповнену паперову на адресу факультету.

Документи, необхідні для вступу

Сайт Факультету